אביזרים למצבות

כשמישהו שאנחנו אוהבים מאוד הולך לעולמו, הזיכרון שלו נשאר מגדלור בוהק בליבנו. אביזרים למצבות מהפנטים יכולים לתמצת את מהות חייהם, לכבד ולהוקיר את נוכחותם המתמשכת. מבתי נרות נשמה המאירים את מסעם אל הנצח, כדים קברים המקפלים היטב את שרידיהם האחרונים ועד סידורי פרחים שלווים הממלאים את האוויר במלנכוליה מתוקה, כל אלמנט מספר סיפור נוקב על אהבה, אובדן וזיכרונות יקרים.

בניגוד לאמונה הרווחת, אביזרי מצבה אינם רק קישוטים דקורטיביים. כל אביזר מהדהד סמליות עמוקה, ושוזר יחד את חוטי הזיכרונות למחווה אישית העומדת במבחן הזמן. בואו נחקור את אביזרי המצבות הללו בפירוט, נעמיק במשמעותם, במשמעותם ובנחמה שהם מספקים בעתות צער. אנו במצבות כדר מבינים את החשיבות של האיבזרים למצבה ומציעים לכם מגוון של אופציות.

שלושה אביזרים
למצבות שהם חיוניים לזכר יקיריכם

זיכרון וכבוד ליקירינו שהלכו לעולמם הוא חלק משמעותי בתהליך האבל שלנו. אביזרי מצבה ממלאים תפקיד חיוני בתהליך זה. הם לא רק מוסיפים אישיות וקסם לקבר, אלא גם משמשים כסמלים של אהבה וזיכרון. בואו נחקור עשרה מהאביזרים האלה שיכולים להעשיר את האווירה החגיגית של מצבה ולהפוך אותה למקום מיוחד לזכור ולחלוק זיכרונות.

אביזרים דתיים למצבות בתים לנרות נשמה

בתרבות הישראלית, הדלקת נרות נשמה על קבר היא מסורת נפוצה. בתים לנרות נשמה נועדו להגן על נרות אלה מפני איתני הטבע. הם מיוצרים מחומרים שונים כמו מתכת, קרמיקה וזכוכית, ומציעים מגוון סגנונות כדי לספק טעם והעדפות אישיות.

אביזרים למצבות מרהיבים - כדים לקבר

כד הקבורה משמש כמשכן נצחי לאפר הנפטר. הם מגיעים בחומרים ועיצובים שונים, החל מכדים מתכלים ועד כדים דקורטיביים ומותאמים אישית. אביזרי קבר אלה לא רק מאחסנים אפר אלא גם משמשים כמחווה לאישיותו הייחודית של הנפטר.

אביזרים מיוחדים -מסגרות תמונה

דימוי פיזי של האדם האהוב על הקבר עוזר לשמור על קשר איתם. מסגרות צילום המיועדות למצבות מציעות דרך להנציח את זכרן באמצעות תזכורת מוחשית וויזואלית.

אביזרים למצבות אישיים

אנו במצבות כדר יכולים לחבר לכם את האביזרים האישיים של הנפטר למצבה וגם לעצב את המצבה סביב הנושא שלו לפי בקשתכם. תבחרו חפץ שמייצר את הנפטר ותשאירו לנו את השאר.

אגרטל-שחור-למצבה
כד-פתילי-שחור-שיש-למצבה
בית-נר-נשמה-למצבה-עם-מגן-דוד
בית-2-נרות-נשמה-למצבה-4
בית-2-נרות-נשמה-למצבה-פתוח

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

מצבות כדר ייצור עיצוב וייבוא מצבות
רחוב ירושלים 37 ראשון לציון חניה חופשית

לפרטים ולעזרה בהזמנת מצבה