לוחות למצבות קיר

כיום ישנן מצבות קיר רבות ולכן על מנת להמשיך עם המסורת של הנצחת יקירינו שנפטרו צריך לוחות למצבות קיר.

מצבות "סנהדרין " – מצבות קיר 

כולם יודעים כי יש מחסור בשטחי קבורה כיום בישראל ובעיקר בבתי הקברות בערים הגדולות בגוש  דן בית הקברות בראשון לציון הוא דוגמה אחת , לכן המשפחות נאלצות היום לקבור בקבורת קיר ,אחד על גבי השני בקיר בטון מיוחד אשר נבנה לצרכים הבאים תחת סדרי ההלכה וקבורה זאת נקראת קבורת סנהדרין או בשמה הפופולרי יותר קבורת קיר . כאשר בין קבר לקבר חוצץ קיר בטון ומלפנים מרכיבים לוח שיש או מחומר אחר על זה חורטים או מדביקים אותיות נחושת או כל עיצוב אחר בסגנון כיתוב לפי דרישת הלקוח ,מה אתם רוצים לכתוב על לוח הקיר ,המצבה " הוא כפי ה דמיון שלכם כמובן תמיד אנו חייבים לנהוג לפי כללי חברת קדישא ואנחנו יודעים אייך לבצע את זה ונעשה זאת עבורכם

מצבות קיר – קבורה תנכית היסטורית 

בימי תקופת הסנהדרין היו נוהגים לקבור את המתים בכוכים. עד 3 קברים לקיר.
מצבת הקיר מוצמדת לכל תא קבורה שכזה. ומשמשת כסמל למקום ההתכנסות לזכר המת.
קיימים  סוגי אבנים רבות שיכולים להנציח את זכר המת בצורה ראויה ומכובדת  וקיימים עיצובים שיכולים להתאים לטעם שלכם או לזכרו של הנפטר .

מחיר מצבות קיר

המחיר הוא כמובן נמוך יותר ומתחיל ברמות של 949 ש"ח ומאיר למעלה והוא זול יותר ממצבות של קבורת קרקע  בגלל עלויות הקרקע ועלויות החומרים בבניית המצבה בשל ניצול נמוך יותר של משאבים. מה שיכול לגרום למחיר המצבה לעלות יותר הוא כמובן כמות הכתב סוג הכתב עיטורים שונים סוג השיש או אבן או גרניט ועוד ….

תחזוקה של המצבות, גם מצבות אלו עלולות להישחק ולהיפגע עקב מזג האוויר והזמן ועלולות להיסדק ואף להישבר לכן אנו ממליצים גם לפנות אלינו לשיפוץ מצבות כאלו אנו יודעים כיצד לטפל במצבות קיר ,ואם ללטש את הפלטה ואם צריך לחדש או לצבוע את האותיות גם זה אנו מומחים בביצוע תיקונים כאלה למצבות . כמובן אפשר מלכתחילה להזמין לוח קיר למצבה מסוג של גרניט בצבעים שונים כמו שחור או אדום או אפור , לוחות קיר מגרניט זקוקות פחות לתחזוקה וחידוש מדי מספר שנים מפגעי טבע ,לכן אנו לפעמים ממליצים מלכתחילה לרכוש לוחות קיר למצבה מסוג זה .

מצבות כדר יצרניי מצבות בכל סוגי העיצובים וכל סוגי האבנים הקיימים לבתי קבורה בקומות ,

אנו מזמינים אתכם לקבל ליווי אצלנו והסבר על רכישת מצבה כזאת .

לפגישה אנא צרו קשר או הגיעו לחברתנו רחוב ירושלים 37 ראשון לציון טלפון 03/9651189

חברת מצבות כדר מתחייבים לעמוד בזמנים לבניית המצבה וקביעת המצבה תוך תיאום עם חברת קדישא ועמכם .

לוחות למצבת קיר גרניט שחורה
מצבת סנהדרין
בית נר כפול אביזר למצבה

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

מצבות כדר ייצור עיצוב וייבוא מצבות רחוב ירושלים 37 ראשון לציון חניה חופשית

לפרטים ולעזרה בהזמנת מצבה