מצבות בראשון לציון במחיר זול ובתשלומים:

כדר מצבות – מצבות בראשון לציון, בכל בתי הקברות במחירים זולים ובתשלומים!. כמובן אנו גם מורשים של חברת קדישא .
אנו ב- מצבות כדר מספקים מצבות ברחבי הארץ- חולון, בת-ים, באר שבע, אזור גוש דן ועוד.
ישנן אפשרויות רבות ביצירת המצבות בשל האבנים והסלעים המגוונים שישנם ובשל השילובים ביניהם והעיצובים בהם.
ישנן מצבות מאבן חברון, מגרניט שחור, משיש טורקי, מצבות מאבן, מבזלת ועוד.
כמו כן, ישנם סוגי מצבות שונים, כגון- מצבות סנהדרין (כוורות), מצבות כפולות, מצבות זוגיות וכו'.

מצבות כדר- מצבות בראשון לציון:

אצלנו, במצבות כדר, יש מגוון רב של סוגי אבנים עימם אנו מכינים מצבות מיוחדות, עם שילובים מכבדים וייחודיים, כגון- אבן חברון ושיש טורקי מפואר.
כמו כן, יש לנו מצבות מעוצבות, מצבה עם זכוכית, ואנו אף מבצעים תיקון ושיפוץ של מצבות, חידוש של אותיות, ויש לנו אף אותיות נחושת.
אנו מספקים עבורכם ועבור יקירכם מגוון רחב של מצבות ואף נעזור לכם לבחור את המצבה המתאימה ביותר.
אנו נספק את המצבה לפי דרישת המשפחה שבאבל ע"י מענה אנושי ושירות מהיר בין אם זה מצבות בראשון לציון או במקום אחר בכל הארץ, וזאת במחיר זול ובתשלומים.

בחירת האבן הנכונה:

אנו מודעים למבחר הרחב של המצבות מאבנים וצבעים שונים שהאנשים בוחרים ליקירם שנפטר, ואנו יודעים כיצד ליצור מגוון עשיר גם כן.
אולם, לפני שאתם בוחרים מצבה עליכם להקפיד לבחור את האבן הנכונה עבורכם, שהרי לכל אבן ישנם יתרונות וחסרונות שלפיהם ולפי יכולתכם עליהם לבחור.
יש להתחשב בצורך בתחזוקה וניקיון של המצבה ולהתחשב באקלים שבארץ ובעלות המצבה.

לכל אבן ואבן יש מראה שמשדר תחושות מסוימות ורושם מסוים ועליכם להתאים את הסוג לנפטר, ואנו גם ב- מצבות בראשון לציון כאן לשם זאת.
יש שבוחרים סלע טבעי אשר מסמל חופש וטבע שמסמלים את הנפש החופשית של הנפטר ויש שמעדיפים שיש טורקי למשל אשר משדר יותר אלגנטיות, והכל תלוי ומשתנה.

התאמה אישית ושילובים:

אצלנו בכדר מצבות, גם ב- מצבות בראשון לציון אנו עושים מצבות בהתאמה אישית לפי דרישת המשפחה.
אנו יודעים כיצד לשלב אבנים ואלמנטים שונים על מנת להעניק תחושת מורכבות וייחודיות שתאפשר לכם לייצג את אופיו ונשמתו של אהובכם שנפטר בצורה הטובה ביותר.
כמו כן, יש לנו בעלי מקצוע מקצועיים, יצירתיים ואנושיים ואנו נעזור לכם לבחור את חומרי הגלם והעיצוב הטובים ביותר והכל ב- מחיר זול ובתשלומים.

מצבות בראשון לציון ב- מחיר זול:

אנו במצבות כדר חברת המצבות הגדולה ביותר והוותיקה ביותר  בראשון לציון מזמינים אתכם לשאול שאלות, להתייעץ ולבחור את המצבה המתאימה ביותר מתוך המבחר העצום שלנו בשביל יקירכם שנפטר.
אנו נעזור לכם לבחור את הכתב המתאים, את סוגי האבן, העיצוב הנכון והאלמנטים המיוחדים, וכל זאת במחיר זול ובתשלומים.

אז אם אתם מתעניינים בבניה או בחידוש מצבה ישנה או שיפוץ מצבה שנסדקה או נפגמה ממזג האוויר כמובן הגעתם למקום הנכון .

אנו מצבות כדר נותנים שירות אמין מהיר להקמת מצבות בבית העלמין דרום בחולון, הרמת מצבה לבית העלמין ברחובות המשותף לבית העלמין בקרית אונו ,הקמת מצבה בבית העלמין גורדון בראשון לציון , הקמת מצבה בבית העלמין גני אסתר, הקמת מצבה בית הקברות רחובות מרמורק, הקמת מצבה בית הקברות רמלה הישן ובית הקברות רמלה החדש , הקמת מצבה בבית הקברות לוד, הקמת מצבה בבית הקברות בנס ציונה, הקמת מצבה בבית דגן, הקמת מצבה בבאר יעקב הקמת מצבה בבת ים ועוד בתי קברות רבים בגוש דן .

אז תתקשרו עכשיו להתייעצות ולקבלת הצעת מחיר.

מצבה משיש טורקי קבורת על עם ציפוי אקריליי
מצבה משיש טורקי