מצבות כדר מה אנו עושים ?

חברת מצבות כדר משתתפת בצערכם על האובדן שחוויתם ומאחל לכם שלא תדעו עוד צער.

על מנת להקל עליכם בשעה קשה זו ריכזנו למענכם מידע על השירותים שלנו ובכלל מה זה :

מצבה , כמו בניית מצבה ,החלפת מצבה ישנה או שבורה לחדשה שיפוץ מצבה ועוד,אנו ניתן לכם גם מידע לגבי בחירת המצבה הנכונה ליקיריכם. סוג  החומר של המצבה אבן? גרניט? שיש? שילובי אבנים שונות או אבנים טבעיות עם שיש או זכוכית ועוד מגוון רב של שילובים , תוכלו גם להיכנס לגלריה שלנו ולראות מגוון רב של סוגי מצבות אתם יכולים להיכנס לגלריה כדי לראות .בחירת הכיתוב שעל המצבה קיימים סוגים רבים של כיתובים מחריטת CNC ועד הטבעה אולי הטבעת אותיות נחושת לדוגמה ועוד, עיצוב המצבה והמראה שלה, אופן ההתנהלות מול חברת קדישא, אופן התנהלות מול ביטוח לאומי בזיכוי למצבה ראשונה ,הסדרי הקבורה, תשלום לחברת קדישא,תשלומים ועוד…  כל אלה נושאים מאוד חשובים שעל הקרובים לנפטר להחליט בזמן קצר מאוד לאחר טקס הקבורה, בכדי לתת זמן מספיק לייצור המצבה והתקנת המצבה ע"י חברת כדר מצבות עוד לפני טקס גילוי המצבה ביום ה 30 .

אנחנו נשתדל לעזור לכם באמצעות הידע והניסיון שלנו אשר יעזור לכם וילווה אותכם בנושאים החשובים הללו ובנושאי הנצחת וזיכרון הנפטר. אנו מציעים לכם להתקשר אלינו או להגיע לפגישה ונוכל להציע לכם הצעה אטרקטיבית ונכונה עבורכם .

LOGO

כיתוב ופיסול על מצבות

מצבה לנפטר מניחים על הקבר  ביום השלושים לפטירה או ביום השנה. זהו המנהג .הכיתוב צריך מתאים לתחושות שלכם ולהיכרות שלכם עם הנפטר ,קיימים סוגי כיתוב רבים ביין עם צביעה וביין עיטורים מנחושת ועד זכוכית ועוד שילובים רבים במצבות של , הכיתוב יכול להיות פסוקי תורה מ ספר תהילים לדוגמה או ברכה אישית לנפטר שידגיש את תחושותיכם לנפטר. כמובן שקיימים עוד אלטרנטיבות.

לוחות למצבות קיר

מצבות קבורת סנהדרין או בשם הנפוץ יותר מצבות קיר.

אלה מצבות מיוחדות אשר בונים אותם לצורך סגירת הקבר של הנפטר ע"י פלטת שיש או אבן עם הכיתוב הנדרש על המצבה.

ניתן להשתמש בבניית מצבות קבורת קיר או סנהדרין בכל מיני תוספות של שיש ואבן ,תבליטים מנחושת, פסיפסים ,זכוכית וכמובן עבודת כיתוב מעוטר וגרפיקה מיוחדת 

חידוש מצבות ישנות

מהם עבודות החידוש למצבה ההכרחיות ביותר ? יש מספר עבודות הדרושות כמו חידוש אותיות ,תיקון שבר כתוצאה מפגעי מזג האוויר או התיישנות החומר, פוליש והברקה למצבה ,חידוש אותיות או צביעת האותיות או התזת חול , ניכוש עשבים שוטים שלפעמים יכולים להזיז מצבה ממקומה ועוד …

עיצוב מצבות מיוחדות

במצבות כדר אנו מתמחים בעיצוב מצבות מכל סוג אבן ,אמנות באבן ברמה הגבוהה ביותר , שילובים של אבן וגרניט , אבן וזכוכית פיסול על אבנים שונות חריטת אומן עם פני הנפטר על גביי השיש ,ציורים על המצבה , עיצוב מאבנים מיוחדות ,אנו נעשה הכל כדי שתוכלו להמחיש את הכאב שלכם כלפי הנפטר 

ייצור מצבות והתקנת מצבות

ייצור מצבות,התקנת מצבות,למידע על תמחור מצבות בואו לפגישה אצלנו ותוכלו לקבל מידע כמה עולה מצבה. …מ 950 שקל ומעלה  כאן תוכלו לראות מה הגורמים שמשפיעים על המחירים של המצבות כמה עולה הובלת מצבה והתקנת המצבה ייצור ידני של מצבה אחת הוא  נושא מורכב ביותר ולכן חובה לשים לב ולא לקפוץ ישר למחיר הזול ביותר שעלול להיות בעוכריכם בעתיד .

אביזרים למצבות

אביזרים למצבות זהו עולם לא מסובך ביותר ,קיימים בתי נר יחיד או זוגיים , כדים בצבעים שונים ,אגרטלים מקובעים בגדלים ובצבעים שונים , בואו לקבל הצעת מחיר מיוחדת במשרדים שלנו או לצפות בדוגמאות באתר האינטרנט.

מצבות בראשון לציון במחיר זול ובתשלומים:

כדר מצבות – מצבות בראשון לציון ,בכל בתי הקברות במחירים זולים ובתשלומים! אנו ב- מצבות כדר מספקים מצבות ברחבי הארץ- חולון, בת-ים, באר שבע, אזור גוש דן ועוד.
אנחנו מזמינים אתכם לביקור אצלנו במשרד לקבלת פרטים ולהתרשם ממגוון סוגי המצבות .

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

מצבות כדר ייצור עיצוב וייבוא מצבות רחוב ירושלים 37 ראשון לציון חניה חופשית
טל: 079/6202252

לפרטים ולעזרה בהזמנת מצבה