מצבות בראשון לציון מצבות כדר

מצבה בראשון לציון 

מצבות כדר יצרני מצבות מהוותיקים ביותר בישראל .

יצרני מצבות שמשקפות את אישיות היקרים לכם ומנציחים אותם לעד בדרך הטובה ביותר !

מצבות כדר יצור מצבות שיפוץ מצבות התקנה והרכבת מצבות  מראשון לציון נוסדו לפני יותר מ 65 שנה וכיום כבר יש דור שלישי ליצרני מצבות בכל הארץ מצבות כדר מייצרים מצבות קיר בכל סוגי האבן או השיש, מצבות רגילות מאבן חברון, מצבות משיש , מצבות מגרניט, אנדרטאות מאבו טבעית ועוד. כמובן אנו בונים גם מצבות ליחיד או מצבות זוגיות או מצבות  משפחתיות, יש המבקשים מאתנו גם מצבה לחיות כגון מצבה לכלב או חתול האהוב עליהם ואנו מכבדים גם דרישה זאת. מצבות כדר גם ספקים מורשים של משרד הביטחון וצה"ל לחללי צה"ל "מצבה לחייל" מצבות צבאיות במונח המקובל ומורשים ע"י חברת קדישא להיכנס לכל בתי הקברות בארץ ולבצע את עבודתם. האמינות הטובה בבניית מצבת קיר או מצבה רגילה או מצבת אנדרטה משפחתית הכי מסובכת שיש אנו ידועים כבוני המצבות של חברת כדר בזכות העבודה המדויקת שלנו, העמידה בזמנים איכות האבנים האחריות הבלתי סופית גם לאחר הרכבת המצבה בתום ה 30 יום וגם אפילו שנה לאחר מכן כל זה נזקף לחברתנו. כמובן שאנו גם נכבד עבודות קטנות כגדולות, כמו חידוש ה-מצבה הישנה או תיקון המצבה ישנה או צביעת אותיות ל-מצבה אשר הצבע כבר דהה מה-מצבה או החלפת אותיות נחושת או ברונזה מ-מצבה ישנה. כל העבודות האלה אנו מבצעים אותם על הצד הטוב ביותר, לשם כך קוראים לנו מצבות כדר עשרות שנים ואנו מוכרים בכל בתי העלמין בארץ כיצרניי המצבות הטובים ביותר.

בניית מצבות בראשון לציון בכל סוגי האבנים וכל העיצובים ובמחירים שווים לכל נפש

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר למצבה בראשון לציון אז כמובן הגעתם למקום הנכון , אנו מבינים את צערכם ומשתדלים לייצר לכם מצבה שתייצג את כבודו של הנפטר בצורה המתאימה ביותר לדמותו של היקיר שלכם שנפטר, אנו מבינים שימים קשים אלה לכם ואתם חייבים להתמודד גם עם האבל וגם עם הטרחה בקבלת החלטה איזה מצבה לרכוש ואיזה עיצוב מצבה ואיזה סוג אבן או גרניט המצבה תהיה וכמובן במחיר מצבה זול או שווה למחיר שאתם יכולים לעמוד בו .לכן אנו מציעים להגיע אלינו ואנו נעזור לכם בצורה הטובה ביותר לקבל גם את הזכויות שלכם מביטוח לאומי או מחברת קדישא וגם את המצבה הטובה ביותר .

מחיר מצבה או מחירון מצבות בראשון לציון

רוצים מצבה? ראשית האם אתם זקוקים למצבת קיר בשמה מצבת סנהדרין  או מצבה עומדת או מצבה שטוחה, קיים מגוון רב של מצבות וסוגי אבנים להלן מחירון מצבות משוערך כמובן שייתכנו שינויים ואנו מתכוונים כמובן לסוג א של אבנים למצבה 

בניית מצבת קיר החל מ 1190 שקל 

הקמת מצבה שטוחה מאבן חברון המחיר מ 2590 שקל .

בניית מצבה מאבן סלייב אבן ירושלמית המחיר מ 4500 שקל 

הקמת מצבה מגרניט גם תלוי איזה סוגי גרניט ואיזה צבע ומה מקור ארץ היבוא המחיר מ 6950 שקל 

בניית מצבות עיצוב וייצור של מצבה משיש טורקי יבוא המחיר החל מ 4990 שקל 

אנו גם מציעים מבחר של אופציות של שילובי אבנים שונות כיתוב על המצבות בחריטה או הדפסה או אותיות נחושת או ברונזה .

אנא היכנסו גם לגלריה באתר האינטרנט שלנו לצפייה בעוד סוגים של  מצבות במגוון רחב של מצבות קיר מצבות עומדות מצבות משפחתיות ועוד רבים , אתם מוזמנים גם למפעל שלנו לקבלת ייעוץ ללא תשלום בהסדרים מול ביטוח לאומי או מול חברת קדישא וגם לקבל הסדרי תשלום נוחים בעת הזמנת המצבה . מחכים לכם הנחה למגיעים דרך האתר אינטרנט !

מצבת שיש איטלקי

מצבת יחיד

מצבה משיש טורקי ליחיד עם כיתוב מודפס על המצבה

מצבת יחיד לסבתא

מצבה לסבא

מצבת אבן לסבא

מצבה לאמא עם גרניט שחור

מצבה לאמא

מצבה לאמא

מצבת יחיד לאמא

מצבות כדר- ליווי אישי מהפגישה עם המשפחה ועד הקמת המצבה

אנחנו נדאג ללוות אתכם לאורך כל הדרך עד סוף התהליך לגילוי המצבה

להמשך צפייה בגלריה לחצו כאן