כיצד לבחור מצבה

בחירת מצבה:

לצערנו לכולנו נפטר מישהו שיקר או חשוב לנו מאוד, ומכיוון ש- בחירת מצבה זה לא דבר קל אתם בטח שואלים כיצד לבחור מצבה.
לפי ההלכה יש להציב מצבה תוך 30 יום מרגע קבורת הנפטר ולכן על מזמין המצבה לפנות לחברה לייצור מצבות כמו כדר מצבות, שמתמחה מזה 65 שנה ביבוא, ייצור ועיצוב מצבות מיוחדות.
צריך להזמין מצבה מתאימה, ואף כזו שממחישה את אישיותו של המנוח, כך שתמיד תזכיר את יקירם שנפטר בצורה הנכונה והמרגשת ביותר.
אנו יודעים כי ההתעסקות בקבורה, בלוויה ובמצבה הנה קשה מאוד במיוחד בזמני אבל, ולכן אנו רוצים שתדעו לגבי ההתנהלות מול חברת קדישא, מה מותר ואסור? מתי רוכשים את המצבה ואיפה? ועוד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו חברת מצבות כדר ולשאול את השאלות הללו ועוד. תשלומים של חברת קדישא, מה ההלכה מתירה? זמני ביצוע, עלויות ובכלל .

אז כיצד באמת לבחור מצבה ?

בחירת מצבה זה לא דבר פשוט של מה בכך, כמו שכל אדם הוא מיוחד בפני עצמו אז גם המצבה שלו צריכה להראות את הייחודיות שלו, ולשם כך יש לבחור את האבן הנכונה, את הכיתוב המתאים ואפילו את האביזר (הכד למשל) המתאים.

אך באופן כללי יותר, בחירת המצבה תתבצע בשלושה שלבים מרכזיים:
א)בחירת סוג האבן— סוג הסלע או האבן אתם יכולים לראות בקטלוג המצבות שלנו, אתם תבחרו ליקירכם צריך להיות מותאם לאישיות שלו. ישנם סלעים שהנם עדינים יותר וישנם כאלו בולטים יותר, ואנו נרצה להתאים ליקירכם את הסלע שיתאים יותר לאישיותו על מנת להעביר את המסר שלו לעולם ולהנציחו בדרך הטובה ביותר.
ב)הכיתוב על המצבה— כמובן שהכיתוב על המצבה הינו דבר חשוב ביותר שיוסיף לבטא את אופי המנוח. הכיתוב מנציח את הנפטר ומבטא את מה שעל ליבם של הקרובים אליו. על כן, יש להכביד ראש בעניין ולחשוב מה אתם רוצים שייכתב על המצבה וינציח את אהובכם בצורה המתאימה ביותר.
ג)אלמנטים נוספים על המצבה— כפי שניתן לראות בגלריה שלנו, ניתן להוסיף על מצבות גם אלמנטים נוספים כגון סלעים בצורות מיוחדות עם כתב על גביהם. למשל- אלמנט של סלע בצורת לב עם מסר הנצחה לנפטר.

מגוון הסלעים של כדר מצבות?

כעת, לאחר שאתם יודעים בקצרה כיצד לבחור מצבה, אנו רוצים לומר כי אתם לא צריכים לבחור הכל לבד ! לנו בכדר מצבות יש מגוון רחב של סלעים שיאפשרו לכם חופש ביטוי רב לגבי הנפטר ואף צוות שמומחה בנושא זה כבר עשרות שנים.
אנו מספקים מגוון רחב של סלעים ואבנים מכל מיני סוגים וצבעים, שאנו מייצרים ואף מייבאים. אנו רוצים שיהיה לכם מרחב גדול לביטוי הייחודיות של יקירכם שנפטר ואת אהבתכם אליו.
כל מה שאתם צריכים לעשות בפנייתכם אלינו זה להיות מוכוונים לגבי סגנון המצבה שתרצו ואנחנו כבר נסייע לכם בבחירת הסלע המתאים לכם לביטוי יקירכם ואף לבחירת גופן הכתב והאביזרים.

לכן, אנו חברת מצבות כדר אשר מבינים את כאבכם ומשתתפים בצערכם, נעשה את המאמצים לספק לכם את הפתרונות המכבדים ביותר ליקיריכם. 
אנו נשתדל לענות לכם על כל שאלה לגבי בחירת מצבה ועוד, ואתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון ואף להגיע אלינו ולהתרשם מהניסיון הרב שלנו .
מחכים לכם במצבות כדר רחוב ירושלים 37 ראשון לציון חניה חופשית .
ט.ל.ח

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

מצבות כדר ייצור וייבוא מצבות

Telphone

03/9651189

Address

ירושלים 37 ראשון לציון

לפרטים ולעזרה בהזמנת מצבה