מצבה

מצבה  מה המשמעות של מצבה לקבר מאיפה הגיע הרעיון למצבות לקברים וכיום גם מצבות לקבורה בקומות או מצבות בקומות .כדי לחסוך לכם כסף וזמן בבוא היום בו תצטרכו לקנות מצבה עבור יקיריכם יש  מחשבות ותובנות לגבי מהן מצבות ומה המשמעות עבורכם. כאן נסתכל על ההיסטוריה של המצבות ונדון מה הייתה המצבה הראשונה וכיצד היא התחילה מראשיתה לראשונה למצבה. למרות שהמצבה אז והצורות של המצבות כיום מתחלפים כיום, כאשר אומרים מצבות מתייחסים לחתיכות אבן המונחות על קבר, מצבות הן לוחות אבן המונחות מעל קברים והם סוג המצבות הנפוץ ביותר בארה"ב ובאירופה ובישראל.

מהי מצבה

המונח מצבה משמש גם כיום לכל הסימונים או האנדרטאות המוצבים מעל ראש הקבר. חותמות מצבה עובדות בהרמוניה עם מצבות או מצבות קיר בקומות או אנדרטאות זקופות גדולות יותר והן בדרך כלל משמרות את זכרו של אדם, כגון בעל או אישה.

המצבות נשארות פעילות. תלוי מי הבעלים שלה, ואת האובייקט ניתן להשיב רק לאחר שהקבר התמוטט. הזמן שנותר עד לקריסת מצבה  תוכלו ללכת מרצון לבית קברות סמוך, לצלם מצבה ולשלוח אותה בדוא"ל למי שהגיש את הבקשה. לדוגמא, נסעתי לבית העלמין לראות מצבה שהכרתי היטב, אבל כשהגעתי לשם, המצבות נשחקו כתוצאה מהצמחים והגשם שכמעט מטשטשים את המצבות המתפוררות שבעבר התנשאו לגובה וכעת מונחות בחלקים מעל הקברים  לקברים יכולים להיות מספר סוגים שונים של אנדרטאות, כגון מצבות קטנות או סימונים הזוכרים קברים בודדים, או שהם עשויים להיות חקוקים בשמו של נפטר על גבי לוחית או מצבה. סימונים אלה הם אנדרטאות מגלתיות ומשמשים לציון קברי אנשים מתקופות שונות של ההיסטוריה, מימי הביניים ועד תחילת המאה ה -20. כיום משמשות אנדרטאות גדולות יותר כגון מצבות לציון קברי משפחה, ומונומנטים קטנים יותר כמו אלה מנציחים את קבריהם של יחידים.

עיצוב מצבה

זה מאפשר לאדם לבחור ולעצב את הסגנון של המצבה שלו, או שאנחנו יכולים לעזור לך ליצור מצבה מותאמת אישית עבורך. יש לנו מספר אפשרויות לקברים בודדים, כגון אבן זיכרון, פלאק או זכוכית  כל סוג של מצבה, כגון מצבת שיש או מצבה רגילה.

בדוק באתר האינטרנט של כדר מצבות למידע על מצבות  שבהם ברצונך לרכוש או לשפץ טו פשוט לנקות את המצבה ולקבל אישור. עם זאת, היזהר אם אתה פוגע במצבות לפני שתמשיך לנקות את המצבה שלך, חשוב להבהיר אם בכלל צריך לנקות אותה. מים יכולים למנוע פגיעה במצבות, לכן חשוב שתמצאו מקור מים בבית הקברות שלכם ותביאו אותו.

חידוש שיפוץ ושימור מצבה

שימור מצבות כדי להציל את האבן שלכם ולספק לכם את הדרכים הטובות ביותר נקה את מצבת המשפחה שלך..

עזור לברר איזה מהם מתאים לך ביותר ועזור לאהובים שלך לעבור על המדריך ולברר מה הכי מתאים לך.

אז מצבה במקום אפר זה רעיון טוב, אבל לא לכל בן משפחה. אם אתה רוצה לקבור את האדם, זה תלוי בך אם הוא רוצה לקבור את האפר שלו באותו מקום כמו הגוף או במקום אחר.

אם אתה רוצה שהמצבה שלך תהיה ייחודית, עליך למצוא בית קברות שיש בו כללים והנחיות לאבני מצבה. רוב סוחרי המצבות מודעים לתקנות של המצבה של בתי הקברות, כך שהם עשויים לספק לך מידע נוסף על הכללים והתקנות של בית הקברות המקומי שלהם. המקומות הנפוצים ביותר לרכישת מצבות הם יצרני מצבות מורשים ע"י חברת קדישא ובעלי ניסיון של שנים רבות, בית הקברות או יצרן או בונה מצבות או אנדרטאות מקצועי ובעל ניסיון

 

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

מצבות כדר ייצור וייבוא מצבות

Telphone

03/9651189

Address

ירושלים 37 ראשון לציון

לפרטים ולעזרה בהזמנת מצבה