מצבות זולות כן או לא?

מצבה כפולה גרניט אפור
מצבות כפולות גרניט אפור מצבות כדר בניית מצבות מעוצבות

מצבה זולה או מצבות יקרות יותר, זוהי שאלה שנמצאת לרוב האנשים בראש בעת בחירת המצבה ליקירכם שזה עתה נפטר וכעת יש לקבור אותו.

לצערנו לכולנו נפטר מישהו קרוב, וכמובן שאנחנו רוצים לכבד את זכרו ולהנציחו לדורות הבאים. לכן עלינו לפי ההלכה להציב מצבה תוך 30 יום מיום קבורת הנפטר. על מזמין המצבה לפנות לחברה לייצור מצבות כמו כדר מצבות, שמתמחה כבר 65 שנה בייצור, יבוא ועיצוב מצבות מיוחדות, ולהזמין מצבה מתאימה.
המצבה בין אם זולה או יקרה יכולה להמחיש קווים מנחים ואישיים של המנוח, כך שיקירם שנפטר תמיד ייזכר בצורה הטובה ביותר כאשר יעמדו מעל קברו ויזכרו בו .
ההתעסקות הרבה הזו בנושא הקבורה, המצבה וההלוויה הינה קשה מאוד במיוחד בזמנים של האבל.
ההתנהלות מול חברת קדישא, מה מותר? מתי רוכשים את המצבה? היכן לרכוש את המצבה? האם יש סבסוד כלשהו מהמדינה? וכו', אלו נושאים אשר גורמים למתח רב.
לכן אנו מציעים לפנות אלינו -חברת מצבות כדר ולשאול את שאלותיכם- מה מגיע לכם ממדינת ישראל, מביטוח לאומי,  תשלומים של חברת קדישא, מה ההלכה מתירה? זמני ביצוע, עלויות ובכלל .

מצבה זולה ?

תהינו רבות מה נוכל לספר לכם על זה, שהרי קיימות מצבה זולה ומצבות יקרות ,מצבות מחומרים פשוטים ומצבות מחומרים יקרים יותר, מתוצרת הארץ ומתוצרת חוץ ועוד סוגים של אבנים למצבות.
בנוסף, קיימים שילובים של חומרים זולים עם חומרים יקרים, עיבודים שונים אשר משקפים הרגשה של יוקרה מאידך אבל הבסיס של המצבה יכול להגיע מחומרים זולים יותר.
כמו כן, כמובן שגם זמן ההזמנה ואופן התשלום הינם גורמים מכריעים במחיר המצבה. לכן אנו מזמינים אתכם אלינו לכוס קפה ואז נראה לכם את כל האופציות הקיימות.

אילו חומרים למצבות- ובמצבה זולה ?

אנו יודעים כי בזמן זה הנכם לחוצים ועצובים מאוד ומלבד זאת אתם גם לא בקיאים מספיק בנושא זה על מנת לדעת אילו חומרים מעניקים אילו יתרונות ואף אלו חסרונות.
אז ראשית, אתם צריכים לדעת כי ניתן לבצע מגוון שילובים ועיצובים גם עם החומרים הזולים יותר, כך שתוכלו לעשות מצבה זולה שתהיה נאותה ומכבדת.
שנית, אף לאבנים הזולות יותר יש יתרונות על אבנים יקרות יותר, וכי אין זה דבר מבייש, כי החשוב מכל הוא לכבד את יקיריך שנפטר וגם כך תוכלו לעשות זאת.
אצלנו במצבות כדר יש אבני שיש, חברון, גרניט, חלילה, מצבת אבן בזלת ועוד סוגים רבים, אשר לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות, מאפיינים שונים ועלויות שונות, זולה ו- יקרה.
אולם, העובדה שבחרתם סוג אחד אינו אומר שלא תוכלו להשתמש ביתרונות של סוגים אחרים לשם קישוטים נוספים כגון צורת לב או ספר מעל.

לא רק מצבות יקרות :

אמנם יש אבנים יקרות רבות אך גם אבן זולה יכולה להעניק מראה מכבד כפי שנאמר כבר לעיל. אנו במצבות כדר, בשל הניסיון הרב, יודעים כיצד לאפשר לכל אדם ליצור מצבה מיוחדת ליקירו שנפטר, גם כאשר האמצעים דלים יותר.
אנו מכבדים כל אחד, ויודעים כיצד לנהוג ולהתנהג בזמנים רגישים ומלחיצים אלו. אנו יודעים להתאים לכל אדם את חומר הגלם שהוא צריך בשביל יקירו שנפטר, בין אם מצבות זולות או יקרות יותר.
אל דאגה, ניתן לעשות שילובים רבים ולאפשר לבטא את הגעגוע הרב לנפטר ולהנציח את רגשותיכם אליו גם במצבה זולה יותר, והשאיר את הזיכרון שלו "חקוק באבן".

תהיות בנושא מצבה:

לכן, אנחנו חברת מצבות כדר משתתפים בצערכם ומבינים את הכאב הרב שלכם. אנו נשתדל לעשות כל מאמץ לספק לכם עזרה ופתרונות ראויים ביותר ליקירים שלכם ונשתדל לענות על כל שאלה. לכן אנו ממליצים לכם לפנות אלינו בטלפון או להגיע אלינו ולהתרשם מהניסיון הרב שלנו .
מחכים לכם מצבות כדר רחוב ירושלים 37 ראשון לציון טלפון 03/9651189

ט.ל.ח

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

מצבות כדר ייצור וייבוא מצבות

Telphone

03/9651189

Address

ירושלים 37 ראשון לציון

לפרטים ולעזרה בהזמנת מצבה