מצבת אבן איכותית

מצבת אבן איכותית של מצבות כדר

מצבת אבן איכותית – למה לבחור אותה!

לצערנו כולנו יודעים איך זה לאבד מישהו קרוב ואהוב , ואיך בזמן שכל מה שאנו רוצים לחבק אותו ולצעוק את הגעגוע שלנו אליו אל-על אנו צריכים לבחור איך לקבור אותו. אמנם, בחירת הקבורה של יקירך שנפטר הינה משימה קשה ביותר אנו פה כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה ביותר ליקירכם, לאופיו ותחביביו.
אצלנו במצבות כדר ישנן מגוון מצבות שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות אנו מומחים בייצור ועיצוב מצבות מזה יותר מ 40 שנה ומתקינים מצבות בכל הארץ ואתם מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה לבחירת המצבה המתאימה והנכונה.
בין שלל המצבות ישנה את מצבת האבן אשר מאופיינת בתחושת הנצחיות אשר היא מעניקה לגעגוע ולזעקת האהבה אל הנפטר, וכמו שאבנים הן נצחיות כך גם געגועיכם.

מצבת אבן מעוצבת:

ישנן מצבות אבן מעוצבות כמו שניתן לראות בתמונה לעיל, אשר מציינות את שם הנפטר, ותאריך הפטירה ואף מכילות פעמים רבות מילים אישיות ומרגשות על הנפטר.
ישנן מצבות זיכרון (אנדרטאות) שמטרתן היא בעיקר להנציח או להלל אדם, ללא קשר למיקום הקבורה שלו. בשני המקרים אנו מעוניינים שיהיה אלמנט מרשים ומכבד, שיחזיק למשך הרבה זמן את הזיכרונות מיקירינו שנפטרו.
על כן, מצבת אבן איכותית ליקירכם שנפטר תעניק תחושת כבוד ונצחיות שתזעק גם לעוד הרבה זמן שאהבתכם אליו "חקוקה באבן".

אבן זה לא מיושן?

רבים תוהים האם מצבת אבן זה לא מיושן וצריך חומר גלם יותר חדיש ומיוחד, אך לא כך הדבר.
אמנם בעבר היה נהוג לקבור במבנים כגון מערות קבורה מאבן אך כיום מצבות אבן הן דבר ייחודי עדיין.
כיום, ובעבר כבר שנים רבות נפוץ להציב מצבת אבן אשר יש בה אמירה אישית שאינה רק בכיתוב שבמצבה אלא גם בצורתה ועיצובה. ייתכן שזאת בשל התפתחות חופש הביטוי, המהפכה התעשייתית והמודרניזציה, אך כך פשוט הדבר.
ניתן לראות בישראל מצבות רבות מאבן איכותית ,אשר מעניקה תחושת רשמיות ואף געגוע ורוגע, אשר מעוצבות בצורה ייחודית ומשלבות אלמנטים שונים ואף אבנים שונות כעיטור ומעניקות חופש יצירתי להבאת הגעגוע ואופי הנפטר.

מצבת אבן איכותית של מצבות כדר:

אנו בחברת מצבות כדר מבינים את כאבכם הרב שלכם ומשתתפים בצערכם ואנו נעשה כל מאמץ, לספק לכם פתרונות ראויים שיביעו את הגעגוע הרב שלכם ואת אופי הנפטר ולענות על שאלותיכם.
מלבד הניסיון הרב שלנו עם מצבת אבן אנו אף יודעים לשלב אבנים וסלעים ,מהמבחר העשיר שלנו, במצבות ואנדרטאות שונות. לכן אנו ממליצים לכם לפנות אלינו בטלפון או להגיע אלינו ולהתרשם מהיכולות והניסיון הרב שלנו .
מחכים לכם מצבות כדר רחוב ירושלים 37 ראשון לציון .
ט.ל.ח

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

מצבות כדר ייצור וייבוא מצבות

Telphone

03/9651189

Address

ירושלים 37 ראשון לציון

לפרטים ולעזרה בהזמנת מצבה