עלויות שירותי קבורה בישראל

בעלי כדר מצבות בראשון לציון

קבורה בישראל מצבות כדר – במאמר זה נספק לכם מידע שאתם צריכים על הקבורה בישראל.
לצערנו לכולנו נפטר מישהו שיקר או חשוב לנו מאוד, וכמובן שאנחנו רוצים לכבד את זכרו ולהנציח אותו לדורות הבאים. לכן אנחנו חייבים על פי ההלכה להציב מצבה תוך 30 יום מיום קבורת הנפטר. על כן המשפחה או מזמין המצבה פונים לחברה לייצור מצבות כמו כדר מצבות, אשר מתמחה מזה 65 שנה בייצור, יבוא ועיצוב מצבות מיוחדות, ומזמינים מצבה מתאימה, שלפעמים גם ממחישה קווים מנחים ואישיים של המנוח, כך שתמיד תזכיר את יקירם שנפטר בצורה הכי יפה כאשר יעמדו מעל קברו ויזכרו בו .
כל ההתעסקות בנושא הקבורה, ההלוויה והמצבה הופכת קשה מאוד במיוחד בזמנים של האבל. ההתנהלות מול חברת קדישא, מה מותר? מה אסור? מה צריך? מתי רוכשים את המצבה? איפה רוכשים את המצבה? איזה סוג מצבה? האם המדינה או הרשויות משלמות משהו? לפעמים כל הנושאים האלה גורמים למתח רב במשפחה, עד כדי עימות . לכן אנו מציעים לכם לפנות אלינו חברת מצבות כדר ולשאול את כל השאלות, מה מגיע לכם ממדינת ישראל, מביטוח לאומי. תשלומים של חברת קדישא, מה ההלכה מתירה? זמני ביצוע, עלויות של מצבה זולה או יקרה מצבת סנהדרין או זוגית ובכלל .

שירותי קבורה מי זקוק לזה בכלל ?

לפי ההלכה היהודית "כבוד המת" הוא מושג שמלמד אותנו איך להתייחס לנפטר. קדושת המת אומרת לנו שמוטל עלינו לקבור את יקירינו, בין אם אנחנו חילוניים, רפורמיים או דתיים, אין הבדל בין הדת היהודית לדת אחרת. אצל חלקנו, מבחירה אישית גם במקרה שנפרדים מחיה שהייתה קרובה אלינו מאוד ואנו רוצים לכבד את זכרה. כל תהליך הקבורה והנחת המצבה הוא מצב של פרידה בו אנו זוכים להיפרד סופית מיקירנו בדרך שתנציח אותם לעד ותמחיש את אהבתנו הגדולה.
האם יש זכאות למימון שירותי קבורה?
כן. קיימים מספר שירותים שמסופקים במימון מלא של מדינת ישראל, אשר במקרים מיוחדים עוזרת ומספקת עזרה כספית לשרותי מימון הקבורה, לכל אדם הנפטר בישראל ונקבר בה ולכל תושב ישראלי באשר הוא שנפטר בחו"ל. על כל הזכויות, אחראיות הרשויות המקומיות וניתן לבדוק בהתאם למרשם האוכלוסין. הזכאות הזו כוללת מספר שירותים במימון מלא לנפטרים, אך ישנו שוני בכיסוי הוצאות הנלוות כמו תשלומים לבית הקברות או עלויות רכישת מצבה אשר משרד הביטחון מממן. לכן אנו ממליצים לפנות אל חברת מצבות כדר אשר הם ספקים מורשים של משרד הביטחון וחיל האוויר ומורשים ע"י חברת קדישא ותוכלו לקבל מענה לכל שאלה. אל תהססו להתקשר אנחנו פה בשבילכם.

איך הנפטר מגיע לקבורה?

כל מי שנפטר בבית חולים, זכאי לפי חוק לקבורה בבית קברות באזור הקרוב לבית החולים, או בבית הקברות באזור המגורים בו הוא רשום במרשם האוכלוסין . מי שנפטר בביתו יועבר לקבורה בבית הקברות בתחום הרשות המקומית.

נכי צה"ל ומשרד הבטחון:

נכה צה"ל אשר נפטר יקבר בבית הקברות ומשפחתו זכאית למימון מצבה או השתתפות בהוצאות המצבה בסכום כספי כלשהו כל הטיפול דרך הטיפול וקבלת התשלום יהיה בין המשפחה לקצין תגמולים למשפחות שכולות של משרד הביטחון .

איך מטפלים בנפטר?

א. טהרת הנפטר.
ב. צוות קבורה וחזן חייב לכלול 2 אנשים לפחות .
ג. חובה להקצות מקום לנפטר בבית הקברות .
ד. נפטרים לא יהודים זכאים לקבלת דמי קבורה מביטוח לאומי.

נפטרים בודדים:

נפטרים בודדים אשר מוגדרים ככאלו לפי הקריטריונים של ביטוח לאומי, זכאים למצבה במידות תקניות, הכוללת מצבה תקנית ובסיס תקני למצבה. ההוצאות יכוסו על ידי ביטוח לאומי וישולמו בהתאם להסכם תשלום עם החברה הבונה את המצבה.

שאלות בנושא מצבה:

אנחנו חברת מצבות כדר מבינים את הכאב הרב שלכם ומשתתפים בצערכם. אנו נעשה כל מאמץ, לספק לכם את כל העזרה והפתרונות הראויים ביותר ליקירים שלכם ונשתדל לענות לכם על כל שאלה. לכן אנו ממליצים לכם לפנות אלינו בטלפון או להגיע אלינו ולהתרשם מהיכולות והניסיון הרב שלנו .
מחכים לכם מצבות כדר רחוב ירושלים 37 ראשון לציון 
ט.ל.ח

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

מצבות כדר ייצור וייבוא מצבות

Telphone

03/9651189

Address

ירושלים 37 ראשון לציון

לפרטים ולעזרה בהזמנת מצבה